MATKAD SIIN- JA SEALPOOL EMUMÄGE

Alates 2011.a. kevadest saavad huvilised osaleda MTÜ Emumäe Arenduskeskuse (EAK) korraldusel toimuvatel matkadel Emumäe ümbruses. Matkata saab EAK matkajuhtide saatel nii ratastega kui jalgsi. Matkad korraldatakse eesmärgiga tutvustada Emumäe piirkonna loodus- ja kultuurilooliselt olulisi paiku.

Soovitame piirkonnaga tutvumiseks kasutada meie kogenud ja toredate giidide abi! Hinnad on soodsad ja olenevad valitud marsruudist ning kestvusest.

Matkade näol ei ole tegemist spordiüritusega, pigem vastupidi, kutsume nautima kohalikku loodust. Ehkki matkarajad on küll kaardil ja looduses märgitud, ei    mõõdeta nende läbimiseks kulunud aega. Korraldajate jaoks pole oluline mitte raja läbimise kiirus vaid hoopis teekonnal kogutud positiivsete emotsioonide hulk. 

Teel tehakse lühemaid ja pikemaid peatusi, kohtutakse piirkonna külades elavate huvitavate inimestega, kuulatakse asjatundjate pajatusi paikkonna loodusväärtustest, külade ajaloost, Simuna kihelkonna kultuuriloost ning veedetakse üheskoos mõnusalt aega.

Lisainfo: MTÜ Emumäe Arenduskeskus,  e-mail: emumagi@gmail.com

  

Sõiduplaan rongiga saabujatele


Matkajuht on kokkulepitud jaamas (Vägeva/ Rakke) vastas, vajadusel korraldame transpordi (kuni 15 kohalise bussi). Toimub matkajate instrueerimine ja marsruudi tutvustus.

Oma transpordiga saabujatele:

Kohtume eelnevalt kokkulepitud paigas, eeldatavalt Emumäe parklas, toimub matkajate instrueerimine ja marsruudi tutvustus. 

Üldinfo:

Kokkuleppel võimalikud erinevad paketid, näiteks matkajuhiga, toitlustamiseta, oma ratastega vmt, vajadusel aitame koostada eraldi matkamarsruudi.

Soovitame matkale kaasa võtta piisavalt juua ning soovi korral energiat andvaid suupisteid, mida saab piiratud valikus osta ka matkajuhi käest kohapeal.